Co je koučink ?

...vždyť je to normální, že věci nejsou tak, jak by si člověk přál, tak to přece v životě chodí...

... nad tím se určitě zamyslím, jen teď fakt nemám čas…

... jasně, že bych chtěl/a začít/skončit, ale teď vážně není vhodná chvíle, protože…

Právě teď je ta nejlepší chvíle se zastavit, uspořádat si myšlenky, říct si, co chcete, prozkoumat situaci, zjistit možnosti a zařídit si život víc tak, jak ho chcete mít.

Koučování je postavené rovnocenném vztahu, do kterého vy i já něco přinášíme. Vy víte všechno podstatné a já se umím zeptat. Vy si uděláte čas a já vytvořím prostor. Vy chcete něco udělat nebo změnit, já jsem s Vámi, aybste věřil/a, že to dokážete.

Jak koučování probíhá

Úvodní setkání (cca 20 minut) zahrnuje představení, vyladění očekávání, zodpovězení otázek a dohodu o další spolupráci (zejména kolikrát se sejdeme, kde se budeme scházet a za jakých cenových podmínek).

Základem koučovacího vztahu je vzájemný respekt a důvěra klienta a kouče, vše ostatní je předmětem dohody. Setkávání je možné v kavárně, v kanceláři, na Skypu nebo třeba v parku. Zkrátka na místě, které je vám pohodlné a umožní vám se zastavit se a věnovat si čas. Naše setkání může trvat třeba 60 minut (záleží na dohodě – doporučuji ne méně než 30 a ne více než 90 minut) a opakovat se po 14 dnech (i tady záleží na dohodě).

„Zázrak“ koučování spočívá v uvědomění, které rozšiřuje vaše možnosti a posiluje vaši sebedůvěru. S rostoucí sebedůvěrou roste chuť a vůle něco změnit. Konkrétní kroky vedoucí ke změně posilují uvědomění, že to jde a tak pořád dokola:

6_koucing2.png

Kolik za koučování zaplatím

Firemní i osobní programy vychází z potřeb klientů a jsou postaveny na vzájemné dohodě.

Orientační cena za jedno osobní koučovací setkání (60 min.) je 1 000 Kč, za tři a více 800 Kč/hod.

Orientační cena za koučovací setkání po Skypu (60 min.) je 700 Kč, za tři a více 500 Kč/hod.

Úvodní setkání je zdarma a dohodnout si ho můžete hned.


Těším se na vás.

„Pokud znáte cíl, můžete se k němu vydat po Via Karolina, pokud svůj cíl neznáte, můžete ho na Via Karolina najít.”