Co je koučink ?

...vždyť je to normální, že věci nejsou tak, jak by si člověk přál, tak to přece v životě chodí...

... nad tím se určitě zamyslím, jen teď fakt nemám čas…

... jasně, že bych chtěl/a začít/skončit, ale teď vážně není vhodná chvíle, protože…

Právě teď je ta nejlepší chvíle se zastavit, uspořádat si myšlenky, říct si, co chcete, prozkoumat situaci, zjistit možnosti a zařídit si život víc tak, jak ho chcete mít.

Koučování je postavené rovnocenném vztahu, do kterého vy i já něco přinášíme. Vy víte všechno podstatné a já se umím zeptat. Vy si uděláte čas a já vytvořím prostor. Vy chcete něco udělat nebo změnit, já jsem s Vámi, abyste věřil/a, že to dokážete.

Jak koučování probíhá

Úvodní setkání (cca 20 minut) zahrnuje představení, vyladění očekávání, zodpovězení otázek a dohodu o další spolupráci (zejména kolikrát se sejdeme, kde se budeme scházet a za jakých cenových podmínek).

Základem koučovacího vztahu je vzájemný respekt a důvěra mezi klientem a koučem, vše ostatní je předmětem dohody. Setkávání je možné v kavárně, v kanceláři, na Skypu nebo třeba v parku. Zkrátka na místě, které je vám pohodlné a umožní vám se zastavit se a věnovat čas sobě a tématu, které máte na srdci. Naše setkání může trvat třeba 60 minut (záleží na dohodě – doporučuji ne méně než 30 a ne více než 90 minut) a opakovat se po 14 dnech (i tady záleží na dohodě).

často děláme věci, tak jak jsme zvyklí. Nemáme možnost se zamyslet nad vším, co děláme, zeptat se sami sebe na něco, co nám připadá normální. Kouč se ptá a „zázrak“ koučování spočívá v uvědomění, které (pokud k němu dojde) rozšiřuje vaše možnosti a posiluje vaši sebedůvěru. S rostoucí sebedůvěrou roste chuť a vůle něco změnit. Konkrétní kroky vedoucí ke změně posilují uvědomění, že to jde, a tak pořád dokola:

6_koucing2.png

Kolik za koučování zaplatím

Firemní i osobní programy vychází z potřeb klientů a jsou postaveny na vzájemné dohodě.

Orientační cena za jedno osobní koučovací setkání (60 min.) je 1 000 Kč.

Orientační cena za koučovací setkání po Skypu (60 min.) je 700 Kč.

Úvodní setkání si můžete dohodnout hned.


Těším se na vás.

„Pokud je v tomhle světě něco možné, tak je to možné i pro vás.”