S Karolínou podnikám za jejího vedení výlety do svého nitra, kde nacházím odpovědi na otázky, co mě pálí, odpovědi, které jinak ve shonu každodenního života neslyším nebo jim nerozumím. A přitom tam vždycky jsou."

Eva

„V životě si klademe různé otázky a ne vždy jsme schopni si sami odpovědět. Když ale potkáte někoho, kdo ví, na co se ptát, je najednou vše mnohem jednodušší. Karolína mi pomohla dát dohromady základní odpovědi, které mě pozitivně namotivovaly k tomu, abych neztrácel čas na věcech, které nikam nevedou.
Ještě jednou díky!:-)“

Standa

Nechat se koučovat Karolínou bylo správné rozhodnutí. Ve chvíli, kdy si člověk potřebuje ujasnit sám v sobě, jakou cestou se vydat, jaká rozhodnutí udělat a třeba i čím se naopak nezabývat, bylo perfektní mít k dispozici konzultace s Karolínou, při kterých se vždy spousta věcí vyjasnila. Karolína dokáže člověka citlivě a nenásilně vést k vlastnímu řešení situace. Její přátelský, ale přitom velmi profesionální přístup je zárukou pokroku na cestě sebeobjevování. Karolína je také velmi flexibilní a otevřená Skype konzultacím, což bylo v mém případě nutností. Spolupráci s Karolinou můžu doporučit všem, kteří se chtějí hnout z místa v jakékoliv oblasti svého života.“

Gabriela

 

„Pokud znáte cíl, můžete se k němu vydat po Via Karolina, pokud svůj cíl neznáte, můžete ho na Via Karolina najít.”